KONST / Litografier / Färglitografi 13407343
nr 1340 7343
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 177/290. Motivet: 42x58cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 20:58:54
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)